Kovo 14 – tarptautinė matematikos – arba skaičiaus Pi – diena. Be šio skaičiaus neįsivaizduotume fizikos, geometrijos, inžinerijos mokslų.  Be šio skaičiaus žmonės negalėtų pakilti į kosmosą.

Šiais metais mūsų mokykloje skaičius  Pi buvo minimas visą savaitę. Per technologijų pamokas mokiniai kepė apvalius pyragus, keksiukus, dekoravo juos π raide.  Mokyklos penktokai minėdami šio įdomaus skaičiaus dieną dalyvavo viktorinoje. Viktorinos klausimai pateikti taip, kad sudomintų mokinius matematika, atskleistų jos įdomybes ir parodytų, kaip jos žinios praverčia įvairiose gyvenimo situacijose. Po įtemptos bei draugiškos kovos buvo išrinkti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo 5c klasės komanda „Nežinau“, antrąją – 5a komanda „Matematiniai keksiukai“, trečią – 5b komanda „Protingieji pelėdžiukai“. Po diplomų įteikimo visi draugiškai  vaišinosi keksiukais, papuoštais graikiška raide π.

Matematikos ir informatikos mokytoja Diana Kapica ir technologijų mokytoja Laura Platūkienė

Kategorija: Naujienos