Nuo š.m. gruodžio 19 dienos jau galima aplankyti dar vieną Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos 3C klasės mokinių darbų parodą ,,Kalėdinis miestelis”, kuri eksponuojama Palangos miesto viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje.

Į šią parodą sudėtas visas mažųjų mokinukų švenčių laukimas. Piešdami piešinius mokiniai dalinosi patirtų žiemos švenčių įspūdžiais, samprotavo apie norimas dovanas ir siurprizus. 

Tradiciškai, organizuojant dailės pamokas, siekiama ugdyti vaikų gebėjimus kurti, atskleisti žiemos grožį, nepamirštant pagrindinių vaikų žiemos palydovų- Senių Besmegenių, papuoštų eglučių bei išpuoštų gyvenamųjų namų.

Piešiniai, kurie vaizduoja žiemą, žmogui suteikia jaukumo, švelnumo ir pasakiško grožio jausmą,  būdingą artėjančioms žiemos šventėms.  

Maloniai kviečiame apžiūrėti parodą  Palangos miesto viešojoje  bibliotekoje vaikų literatūros skyriuje iki 2024 metų sausio 8 dienos. 

Palangos,, Baltijos” pagrindinės mokyklos 3C klasės mokytoja Kristina Jocienė ir mokytojo padėjėja Daiva Tumanaitė Tučkė.

Kategorija: Naujienos