Vasario 14 d., šv. Valentino, arba kitaip – Įsimylėjėlių dieną, 45 dalyviai iš 14 mokyklų – Klaipėdos, Gargždų, Kretingos bei Palangos –  atvyko į  Kretingos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro aštuntus metus iš eilės organizuojamą poezijos festivalį „My Valentine“ deklamuoti eilėraščių apie meilę anglų kalba, dainuoti dainas, vaidinti ir groti. Šioje poezijos šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Už meniškiausią pasirodymą deklamuojant eilėraščius buvo apdovanoti jauniausi festivalio dalyviai – 6a kl. mokiniai Gabija Paulauskaitė ir Gustas Baltmiškis bei 8a kl. mokinė Deiva Sudintaitė. Sveikiname puikiai pasirodžiusius mokinius ir juos ruošusias anglų kalbos mokytojas Rimantę Burbienę ir Giedrę Vaserienę.

Šaunuolės mokytojos ir jų mokiniai!