Kovo 19 d. mūsų mokykloje vyko renginys „Aš myliu Palangą“, kuriame dalyvavo Palangos pradinės mokyklos, V. Jurgučio progimnazijos bei mūsų mokyklos pirmokai. Pirmiausia vaikai žiūrėjo filmą, kuriame „Baltijos“ mokyklos pirmų klasių mokiniai pasakojo apie savo gimtąjį miestą. Tada visi atliko įvairias užduotis: atrinko Palangoje lankomus objektus, sprendė kryžiažodį, iš atskirų detalių sudėjo Palangos herbą. Vaikai džiaugėsi savo parašytais eilėraščiais ir iš gamtinės medžiagos sukurtais paveikslais Palangai. Pirmokams labai patiko bandymas, kurio metu išmoko atskirti gintarą nuo akmenukų.

Vaikai smagiai praleido laiką, sutiko seniai matytus draugus, drąsiai dalinosi žiniomis apie savo gimtąjį miestą ir įrodė, kad yra tikri Palangos miesto patriotai.

Renginį organizavo pirmokų mokytojos: Aurelija Žaromskienė, Audronė Mažutienė, Remigija Vasilkevičienė.

Kategorija: Naujienos