Birželio 13 d. „Baltijos” mokykloje vyko pradinių klasių Mokslo metų pabaigos šventė. Po dviejų  metų pertraukos į mokyklos aktų salę lydimi tėvelių ir mokytojų sugužėjo linksmi mokinukai – jų laukė smagi šventinė programa, kurią parengė jų bendraamžiai, padedami muzikos, šokių ir pradinių klasių mokytojų. 

Pradinukai vienas po kito lipo į sceną ir džiugino žiūrovus savo talentais – deklamavo, šoko, dainavo, grojo, ypač šiltais plojimais buvo sutikti jaunieji atlikėjai iš Ukrainos. Šventės metu mokyklos direktorius įteikė padėkos raštus net 73 labai gerai mokslo metus baigusiems 1-4 kl. mokiniams, 82 ketvirtokams, iš jų – penkiems ukrainiečiams,  –  Pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Džiugu, kad šiais metais pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo ir pasiekė puikių rezultatų įvairiuose konkursuose ir olimpiadose: Lietuvos pradinių klasių mokinių matematikos olimpiadoje mieste Deimantė Butkutė, 4a (mokytoja Danutė Jotkėlienė) ir Rugilė Kaktytė, 4b (mokytoja Dalia Šiupinienė) laimėjo I vietas,   o Oskaras Lubauskas, 4c (mokytoja Dalytė Daukšienė) – III vietą, Aistė Anužytė, 4b (mokytoja Dalia Šiupinienė) Meninio skaitymo konkurse mieste – II vietą, o Marija Vaičiūnaitė, 2b (mokytoja Audronė Kaušienė) – III vietą, Danielius Žymantas , 2a (mokytoja Živilė Galdikienė) Europos internetinėje olimpiadoje „Nalanda 2022 laimėjo III vietą, konkurse-parodoje „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!”- I vietą, Benediktas Sabaliauskas, 2a (mokytoja Živilė Galdikienė) –  konkurse-parodoje „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!”- I vietą, Jokūbas Balšaitis, 3a (mokytoja Aurelija Žaromskienė)  respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis” – III vietą, Vėjūnė Bakšinskaitė, 3a (mokytoja Aurelija Žaromskienė) – respublikiniame nuotoliniame 3-4 klasių mokinių integruotame anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkurse „Mano žiema” trečiųjų klasių grupėje – I vietą, 1c klasės mokiniai (mokytoja Kristina Jocienė) respublikiniame vaikų kūrybos konkurse „Gyvūno teisių knyga” laimėjo III vietą, Meida Tamošaitytė, 2c (mokytoja Reda Gulbinskienė) -tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2022 – III vietą, Justina Stonkutė, 4c (mokytoja Skaistutė Užkuratienė) respublikiniame liaudiškos dainos festivalyje ,,Vyturio giesmė” buvo nominuota už kūrybiškiausią atlikimą, Viltė Skurdauskytė, 3a (mokytoja Aurelija Žaromskienė) tapo respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Knygos skirtukas” laureate, Jonas Valančauskas, 1a (mokytoja Irena Vitkauskienė) tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra” mieste pirmų klasių grupėje užėmė II vietą, o Gustas Kazlauskas, 3c (mokytoja Reda Gulbinskienė) trečių klasių grupėje  – III vietą. Pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis2022” , „KINGS”, kalbų „Kengūroje” ir laimėjo daug prizinių vietų ir buvo apdovanoti medaliais.

Mokyklos administracija dėkoja pradinukų mokytojoms už sunkų ir nuoširdų darbą visus mokslo metus  ir linki gražių ir turiningų vasaros atostogų!

2022-06-19

Kategorija: Naujienos