Gegužės 17 d.  Prezidentūros Kolonų salėje įvyko Lietuvos pradinių klasių šachmatų čempionato finalinis etapas. Palangos – Kretingos zonai atstovavo  ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos 2c klasės komanda. Geriausiai iš mūsų mokyklos  sužaidė Vytautas Noreika, nedaug nuo jo atsiliko ir kiti  komandos nariai – Jokūbas Baikauskas, Markas Trakys, Rytis Jančauskas, Einoras Kavaliauskas. Bendroje įskaitoje ,,Baltijos” mokyklos komanda, viena iš jauniausių turnyre, užėmė  18 vietą tarp 25 komandų. Po  turnyro  Baltojoje salėje visus dalyvius apdovanojo pats LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Varžybos buvo puikiai organizuotos, džiugino puikus oras ir nuoširdžios vaikų emocijos. Komandos  šachmatų treneris Saulius Rackevičius ir dalyviai nuoširdžiai dėkoja  Palangos miesto savivaldybei, kuri suteikė galimybę nuvykti į šias šventiškas varžybas.

Kategorija: Naujienos