Šių metų kovo 14 dieną – Tarptautinę rašytojų dieną – buvome pakviesti į  Palangos miesto viešąją  biblioteką. Vyko V. Jurgučio progimnazijos mokytojos Almos Pronskūnienės organizuotas renginys, skirtas šiai dienai paminėti. Renginyje dalyvavo ir Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos 1a ir 3 c klasės mokiniai.

Mokytoja pirmiausia mokinius  supažindino su rašytojo darbu, įkvėpimu ir  daugumai pradinukų dar nesuprantamu žodžiu „mūza”. Išsiaiškinus, kiek daug rašytojui reikia įdėti pastangų, norint parašyti pasaką, apysaką ar  knygą  , buvo klausoma oratorių būrelio pasakojimo apie angelus. Po to renginio dalyviai išvydo nuostabią  inscenizaciją pagal V. V.Landsbergio knygą ,, Angelų pasakos”. Ją   V. Jurgučio progimnazijos mokytojos Birutės Gikarienės auklėtinės paįvairino šokiais. Nuostabą ir susižavėjimą mokiniams kėlė masyvios judančios dekoracijos.  Spektaklį lydėjo gausūs plojimai. 

 ,,Baltijos „pagrindinės mokyklos  pradinukai dar ilgai atsimins puikaus renginio akimirkas. 

Po spektaklio, kaip buvo sutarta su renginio organizatore, „Baltijos” pradinukai klasėje nupieš savo angelą. Gal jis bus panašus į žmogų, gal į dievybę –  tegul tai lieka paslaptyje. 

Palangos,, Baltijos” pagrindinės mokyklos mokytojos Kristina Jocienė ir Audronė Mažutienė

Kategorija: Naujienos