Rugsėjo17d. vyresnių klasių mokiniai dalyvavo susitikime su VDA Telšių fakulteto dekanu, kuris pristatė juvelyro ir dizainerio profesijas. Mokiniai apžiūrėjo Meno galerijoje eksponuojamus studentų darbus, o pažintinės ekskursijos metu, gidas susipažino su VDA absolventų kūriniais, kurie papuošė Telšių miestą.

Spalio 13d. 7b klasės mokiniai vyko į edukaciją Ventos regioniniame parke, kuris  yra išskirtinis tuo, kad čia išlikę juros periodo gyvūnų liekanų. Lankytojų informacijos centre mokiniai susipažino su dinozaurų laikus menančiais eksponatais, fosilijų ekspozicija. Muziejaus darbuotojas papasakojo apie kompetencijas, reikalingas archeologo, geologo ir biologo profesijoms.
Po teorinės dalies vaikai vyko į Papilės atodangą, kur patys ,,pasimatavo“ archeologo ir geologo profesijas, vykdė kasinėjimus ir ieškojo suakmenėjusių fosilijų.

2021-10-28