Nors ruduo mus lepina šiltais orais, bet pavasarį norime matyti savo mokyklos gėlynus pasipuošusius ryškiaspalviais žiedais.

Kaip mokyklos kiemą paversti žydinčiu? Kadangi tulpes reikia sodinti rudenį, antrokai nusprendė pasodinti tulpių svogūnėlių  mokyklos kieme. Reikėjo rimtai pasiruošti, norint įgyvendinti projektą,, Žydintis kiemas”. Antrokai svarstė, koks projekto biudžetas? Kiek kainuoja tulpės? Domėjosi, kaip svogūnėlius  reikia sodinti? Ilgai diskutavę klasėje, sužinoję, kad tulpės svogūnėlius reikia sodinti į tris kartus gilesnę duobutę dešimties centimetrų atstumu ir plačiąja dalimi į apačią, antrokai puikiai susitvarkė.

Kiekvienas mokinys turėjo galimybė pasodinti tulpės svogūnėlį, užžėrė žemėmis ir sulygino dirvą.

Manau tokie praktinio  darbo įgūdžiai sudomino vaikus ir įžiebė meilę gamtos grožiui.

2C klasės mokytoja Kristina Jocienė

Kategorija: Naujienos