Gegužės 18 dieną ,,Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto pradinukų konkursas – ,,Raštingiausias pradinukas 2023“. Šio konkurso organizatorės mokytojos metodininkės  Pulkerina Kvasytė, Danutė Jotkėlienė, Dalia Šiupinienė.  Jos pakvietė Palangos mokyklų ketvirtokus išbandyti savo jėgas, pasitikrinti rašybos įgūdžius. Labai smagu, kad dėl raštingiausio pradinuko titulo varžėsi  V. Jurgučio progimnazijos, Pradinės mokyklos  bei „Baltijos” pagrindinės mokyklos atstovai. Konkurse dalyvavo 14 mokinių, kurie laimėjo atranką savo mokyklose.

Mokinių darbų vertinimo komisijai teko nelengva užduotis – išaiškinti geriausius iš geriausių Palangos mieste. Pirmąją vietą laimėjo V. Jurgučio progimnazijos mokinys Aironas Mockaitis, kurį ruošė mokytoja Rima Kontrimaitė. Jis diktantą parašė be klaidų, sužavėjo komisiją aiškia, taisyklinga rašysena.  Antrąją vietą pasidalino net 3 mokiniai: du  iš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos – Jokūbas Balšaitis, ruošė mokytoja Aurelija Žaromskienė, ir Ugnė April Mikulėnaitė, ruošė mokytoja Pulkerina Kvasytė,  ir viena mokinė iš V. Jurgučio progimnazijos Augustė Vėliūtė, ruošė mokytoja Loreta Dumčienė. Taip pat šios mokytojos mokinys Donatas Ramanauskas užėmė trečiąją vietą.

Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Kadangi šie mokiniai šiais metais jau baigia pradinę mokyklą, pasidžiaugėme jų laimėjimais ir linkėjome gerbti ir puoselėti gimtąją kalbą ir raštą penktoje klasėje.

Danutė Jotkėlienė, Dalia Šiupinienė.