Balandžio 25 dieną „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Raštingiausio pradinuko konkursas. Konkursas vyksta jau ne vienerius metus. Jo tikslas skatinti mokinius domėtis, gerbti ir puoselėti gimtąją kalbą, ugdyti poreikį tobulinti rašymo įgūdžius.

Raštingiausio pradinuko konkurse dalyvauja Palangos miesto ketvirtųjų klasių mokiniai. Vaikai jaučiasi ypatingi, nes jau yra įveikę raštingumo patikrinimą savo mokyklose ir tapę geriausiais savo klasėse. Jie žino, kad Lietuvoje kasmet yra rašomas Nacionalinis diktantas, ir svajoja kada nors jį rašyti.

Šių metų konkurse dalyvavo 14 ketvirtokų Iš Palangos miesto mokyklų. Jų diktantus vertino pradinių klasių mokytojų vertinimo komisija. I-ąją vietą laimėjo V. Jurgučio progimnazijos mokinys Jokūbas Palaima, II-ąją – V.Jurgučio progimnazijos mokinė Elena Skališiūtė. Juos parengė mokytoja Violeta Ruzgailienė, III- ąją vietą laimėjo V. Jurgučio mokyklos ketvirtokas Domantas Seibutis, jo mokytoja Rasa Lingaitienė, ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinė Medeinė Rukšėnaitė, jos mokytoja Reda Gulbinskienė. Konkursą organizavo pradinių klasių mokytojos metodininkės – Dalia Šiupinienė, Danutė Jotkėlienė ir mokytoja Audronė Mažutienė.

Dalia Šiupinienė – „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė.

Kategorija: Naujienos