Balandžio 17 dieną Šiaulių Medelyno progimnazijoje vyko respublikinė mokinių konferencija „Mano ypatingas pomėgis”. Konferencijoje buvo pristatyti įvairiausi skirtingų gebėjimų mokinių pomėgiai: nuo piešimo iki žvakių liejimo ir svetainių kūrimo. Joje dalyvavo ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos  7 specialiosios klasės mokinys Astijus Zastartas. Jis kartu su mokytoja Monika Bušmaite-Umbrasiene ir mokytojos padėjėja Neringa Užomeckiene pristatė savo unikalius ir vienetinius lipdinius iš plastilino.
Taip pat konferencijos metu pedagogai buvo pakviesti dalyvauti apskritojo stalo diskusijoje „Universalaus dizaino taikymas įvairiapusių raidos sutrikimų turinčių mokinių ugdyme”, o mokiniai –  
į STEAM dirbtuves „Pažink elektros srovės kelią” bei „Meninės raiškos dirbtuvėlės”.
Konferenciją užbaigė pedagogų bei mokinių refleksija, kurią būtų galima apibendrinti mintimi, kad kiekvienas mokinys yra unikalus ir anksčiau ar vėliau atras savo ypatingą pomėgį! 


Specialiosios klasės mokytoja Monika Bušmaitė-Umbrasienė, mokytojos padėjėja Neringa Užomeckienė.

Kategorija: Naujienos