Kovo 24 d. Palangos moksleivių klubas organizavo Respublikos moksleivių robotikos konkursą „Palangai draugiškas transportas“, skirtą  Palangos vardo paminėjimo 770 metų sukakčiai. Šiame konkurse dalyvavo ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinių komanda. Šio konkurso tikslas skatinti moksleivius naudojant LEGO rinkinius konstruoti atsinaujinančių šaltinių energiją naudojančias, tvarias bei aplinkai draugiškas transporto sistemas. Mokyklos jaunųjų inžinierių komanda, pasivadinusi „Jokios taršos“, pademonstravo techninius ir kūrybinius gebėjimus, išradingumą, sumanumą ir pristatė Palangai draugišką automobilį. Jų sukurtos transporto priemonės projektas nominuotas „Originaliausiu“, vaikai buvo apdovanoti diplomu, medaliais ir padėkomis.

Sveikiname komandos narius Marką ir Deną iš 2b klasės, Justę ir Gabrielių iš 3a.

Informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Diana Kapica

Projekto video pristatymas