Šiais mokslo metais 1c klasės mokiniai aktyviai lankė šachmatų mokyklėlę, kuriai vadovauja daugkartinis Palangos šachmatų čempionas Saulius Rackevičius. Gegužės 31 d. penkių mokinių komanda Ignas Lukauskas, Rytis Jančauskas, Kajus Skrickis, Einoras Kavaliauskas ir Jokūbas Kontrimas buvo pakviesti į Lietuvos pradinių klasių čempionato finalinį turnyrą Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti. Turnyras vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose. Renginio organizatoriai jau antrą kartą į Prezidentūrą kviečia geriausius pradinių klasių šachmatininkus. Šiemet buvo iškelta sąlyga, kad komandą sudarytų mokiniai iš vienos klasės. 1c klasės mokiniams čempionatas buvo didelis iššūkis, nes jame buvo patys jauniausi iš 118 dalyvių. Smagu buvo žiūrėti, kaip berniukai džiaugėsi po pirmų iškovotų pergalių!

Pasibaigus turnyrui visi šachmatininkai, vadovai, mokytojai ir tėveliai buvo pakviesti į rūmų Baltąją salę apdovanojimams. Daug džiaugsmo vaikams suteikė susitikimas su Lietuvos Respublikos Prezidentu, įteikta Prezidento padėka ir medaliai.

Grįždami namo berniukai pasižadėjo ir kitais metais žaisti šachmatais ir į mokyklėlę atsivesti dar daugiau draugų.

Mokytoja Dalia Daukšienė