Visi mes esame eismo dalyviai ir, norėdami išvengti nelaimių keliuose, privalome ne tik žinoti, bet ir laikytis saugaus eismo ir elgesio taisyklių. Kad  jaustumėmės saugiai, turime nuolat prisiminti apie gatvėje slypinčius pavojus.

Balandžio 19 dieną Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių grupės dalyvavo saugaus eismo viktorinoje „Būk saugus“. Viktorinos dalyviai, tarp jų ir būrelio „Šviesoforas“ nariai atliko viktorinos teorines bei praktines užduotis: atsakinėjo į pateiktus klausimus, minė mįsles, dėliojo kelio ženklų dėliones, sprendė kryžiažodžius, turėjo teisingai įvardinti kelio ženklus, varžėsi kapitonų rungtyje.

Parengtos viktorinos užduotys skatino vaikus taikyti turimas praktines ir teorines žinias sukurtoje saugaus eismo aplinkoje, patirti pažinimo, pasitikėjimo savimi, saviraiškos džiaugsmą. Viktorina „Būk saugus“ parodė, kad saugaus eismo įgūdžiai, suformuoti per atradimus, praktines situacijas, vaikams padeda sukurti saugaus elgesio modelį.

Pasibaigus viktorinai dalyvius pradžiugino organizatorių padovanotos dovanos ir saldūs prizai. O renginys paliko daug gerų emocijų ir žinių.

Organizatorės – „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos: Živilė Galdikienė, Reda Gulbinskienė, Audra Kaušienė.

Kategorija: Naujienos