Palangos „Baltijos“ mokyklos bendruomenė džiaugiasi aktyviu mokinių dalyvavimu kūrybinėje veikloje. Kasmetiniame Klaipėdos apskrities bendrojo ugdymo mokyklų saviraiškos festivalyje „Noriu papasakoti Tau…“, kurį organizavo Klaipėdos „Medeinės“ mokykla, sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos vaikų pop choras, šokio kolektyvas „Viva“, bei 1b klasės mokinės.

Dalyvavimas šiame festivalyje buvo puiki galimybė mokiniams atskleisti savo kūrybiškumą, kaupti sceninę patirtį ir patirti bendrystės džiaugsmą. Kiekvienas pasirodymas skleidė nuoširdumą, drąsą ir vaikystės šviesą, kuri paliečia ne tik žiūrovų, bet ir pačių atlikėjų širdis. Didžiuojamės jaunaisiais atlikėjais ir džiaugiamės, kad jie savo talentu kuria gražesnę bei spalvingesnę mokyklos bendruomenę.

Mokytojos: J. Raketienė, M. Kažienė, R. Griciuvienė

Kategorija: Naujienos