Praėjusią savaitę 7b ir 7c mokiniai vyko į Varšuvą, kur aplankė Koperniko mokslo centrą, zoologijos sodą bei Varšuvos senamiestį. Ši išvyka buvo ypatinga dėl netradicinės mokymosi aplinkos ir įvairiapusės edukacinės programos, kurios metu mokiniai įgijo ne tik naujų žinių, bet ir svarbių gyvenimo įgūdžių.

Ekskursija po Varšuvos senamiestį buvo ypatinga kelionė laiku, kurios metu mokiniai susipažino su turtinga Lenkijos istorija ir kultūra. Ši patirtis ne tik pagilino istorijos žinias, bet ir skatino pilietiškumą bei pagarbą kultūriniam paveldui.

Koperniko mokslo centras suteikė mokiniams galimybę praktiškai išbandyti įvairius mokslinius eksperimentus ir atradimus. Ši erdvė, pilna interaktyvių eksponatų, leido mokiniams pažinti fiziką, chemiją, biologiją ir technologijas iš arti. Praktinės veiklos skatino kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. Mokiniai galėjo ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti eksperimentuose, kurie praturtino jų mokymosi patirtį ir suteikė džiaugsmo atradimo procese.

Apsilankymas Varšuvos zoologijos sode buvo ne tik pramoga, bet ir vertinga edukacinė patirtis. Vaikai turėjo galimybę iš arti stebėti įvairius gyvūnus, susipažinti su jų elgesiu ir gyvenimo būdu. Ši ekskursija skatino mokinius domėtis gamtos mokslais ir atsakingai elgtis su aplinka.

Išvyka į Varšuvą mokiniams buvo puiki proga įgyti naujų žinių ir įgūdžių, o svarbiausia – mokytis per patirtį. Važiuodami autobusu namo mokiniai dalijosi savo įspūdžiais ir patyrimais, kurie praturtino jų mokymosi kelią.

Tikimės, kad ši išvyka įkvėps mokinius dar labiau domėtis mokslu ir gamta bei skatins juos siekti naujų žinių ir iššūkių!

Išvyką organizavo mokytojos Diana Kapica, Laura Platūkienė

Kategorija: Naujienos