Birželio 15-16 dienomis 6b ir 6c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje patyriminėje išvykoje į Estiją. Šioje išvykoje mokiniai susipažino su nauja kultūra ir tradicijomis, išbandė savo ištvermę ilgos kelionės autobusu metu bei aplankė AHHAA mokslo ir „PROTO“ išradimų centrus.

Ar moksleiviams ekskursijos po muziejus gali būtį įdomios? Tikrai TAIP! AHHAA mokslo centras kitoks nei įprasti muziejai,  čia vieta, kur viską reikia liesti ir bandyti.  Čia mokiniai lankėsi veidrodžių labirinte, gravitaciniame kambaryje, išbandė, kiek decibelų gali išrėkti,  patyrė žemės drebėjimą, visiškai saugiai pasivažinėjo dviračiu kelių metrų aukštyje ištemptu lynu, stebėjo 20 000 skruzdėlių,  atogrąžų žuvų, koralų ir kitų jūros gyvūnų iš Raudonosios jūros gyvenimą, tyrinėjo, kas yra skalbimo mašinos ir kitos buitinės technikos viduje, sukosi astronauto treniruoklio viduje.

Apsilankymas „PROTO“ išradimų centre įtikino, kad muziejų lankymas gali būti smagus. Šiame interaktyviame  pramogų, mokslo ir virtualios realybės centre mokiniai susipažino su praėjusių amžių mokslo atradimais, skrido oro balionu, vairavo pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, pasivaikščiojo vandenyno dugnu, išbandė aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą.

Mokinių apsilankymas AHHA ir PROTO mokslo centruose sužadino jų susidomėjimą mokslu ir technologijomis bei suteikė naujų, nepakartojamų patirčių ir emocijų.

6B ir 6C klasių auklėtojos: Diana Kapica ir Laura Platūkienė

Kategorija: Naujienos