Gruodžio 15 dienos vakarą 3C klasės mokiniai ir mokytoja pakvietė klasės tėvus, senelius į šventinį vakarą. Vaikai deklamavo S. Nėries eiles, dainavo, grojo, šoko bei vaidino spektaklį „Katės namai“.

Šiam renginiui iš anksto ruošėsi visa klasės bendruomenė. Mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką, rinkosi vaidmenis, mintinai mokėsi spektaklio žodžius, repetavo, stengėsi. Per muzikos pamokas mokėsi dainuoti dainas (mokyt. J. Gaudėšienė, R. Gulbinskienė), o per choreografijos pamokas mokėsi šokti šiuos šokius „Ugnies šokis“ bei „Katins juods“ (mokyt. S. Baltmiškienė). Klasės tėvai vaikams ruošė kostiumus, o mokyklos meistrelis Albertas gamino įspūdingas dekoracijas mokyklos aktų salei papuošti.

Kitos dienos rytą trečiokai šventinę programą pademonstravo ir 1B, 1C bei 2C klasių mokiniams. Mažieji žiūrovai buvo ypatingai susidomėję, įdėmiai klausėsi, aktoriams negailėjo plojimų, o po spektaklio įteikė saldžias dovanėles.

Džiaugiuosi, kad visi vaikai patyrė daug gerų emocijų ir po vaidinimo dar ilgai dalijosi įspūdžiais.  

Pradinių klasių mokytoja R. Gulbinskienė

Kategorija: Naujienos