Šių metų lapkričio 14-osios rytas 1 c ir 2 c klasės mokiniams žadėjo nepaprastą staigmeną. Įprastą kūno kultūros pamoką mokyklos salėje paįvairino susitikimas su krepšininku Simu Buterlevičiumi. Atvykęs krepšininkas pamoką pradėjo įtaigiu savo karjeros pradžios pasakojimu. Simas aiškiai dėliodamas mintis mažiesiems suprantama kalba pasakojo, kaip svarbu nuo pat mažens sveikai maitintis, siekti savo norų, ugdyti valią, kantrybę, laikytis dienos rėžimo norint pasiekti  aukštų sportinių rezultatų, kokia svarbi paties žmogaus motyvacija ir užsispyrimas.

Pabendravęs krepšininkas pasiūlė mažiesiems pajudėti. Parodė keletą tikrai įdomių pramankštos pratimų. Vėliau sekė taškų metimo varžybos, kurios metu geriausiu pripažintas 1 c klasės mokinys Arminas Švedas.

Mokinius visos pamokos metu lydėjo puiki nuotaika ir didelis susidomėjimas. Tikrai ne vienas mokinys prisipažino norįs žaisti krepšinį.  Tikiuosi, kad šis suorganizuotas susitikimas su krepšininku Simu Buterlevičiumi bus stiprus vaikystės prisiminimas ir stimulas siekti sportinių aukštumų.

Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Kristina Jocienė

Kategorija: Naujienos