1995 metais UNESCO  paskelbė lapkričio 16-ąją dieną Tarptautine tolerancijos  diena.

,,Šių metų Tolerancijos dienos simbolis- namas. Pasirinktas simbolis skirtas aptarti idėją, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, kur kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyvenant kaimynystėje, tačiau kartais žmonių skirtingumas sukelia žmonėms pyktį,” – teigiama Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacijų rėžimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pranešime.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Palangos ,,Baltijos” pagrindinėje mokykloje prasmingai pažymėta ši diena – mokiniai gavo užduotį nupiešti savo portretą. Uoliai ėmęsi darbo visi pradinukai nupiešė savo portretus, kurie vėliau buvo patalpinti į simbolinį daugiabutį.

Savaitės laikotarpiui mokyklos vestibiulis tapo lankomiausia vieta. Kiekvienas siekė pamatyti, kuriame aukšte gyvena ir kokie kaimynai yra aplink. Pasirodo visi galime tilpti simboliniame daugiabutyje ir žvelgti į ateitį pozityviu, geru, atlaidžiu ir nuoširdžiu žvilgsniu.

Palangos,, Baltijos ” mokyklos pradinių klasių mokytojos Kristina Jocienė , Reda  Gulbinskienė ir mokytojo padėjėja Daiva Tumanaitė Tučkė.

Kategorija: Naujienos