2024 m. sausio 13 dieną  Jūrmaloje vyko 9-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Christmas surprise“. Į konkursą-festivalį susirinko net penkiasdešimt du kolektyvai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos respublikų.

Moksleiviai iš Palangos mokyklų taip pat dalyvavo šiame konkurse. Palangos senosios gimnazijos III klasės moksleivė Kseverija Jakutė, kurią ruošė mokytojas Augustinas Užkuratas, vyresniųjų vokalo kategorijoje  iškovojo II vietą, buvęs Palangos ,,Baltijos” pagrindinės  mokyklos moksleivis Ugnius Užkuratas  instrumentalistų kategorijoje laimėjo I vietą, Palangos pradinės mokyklos ansamblis ,,Lašeliai”, Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos 3c ir 4b klasių kolektyvai,  paruošti mokytojos Skaistutės Užkuratienės, jaunesniųjų moksleivių  pop dainų kategorijoje  iškovojo trečiąsias prizines vietas.  Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos  5 c klasės moksleivė Viltė Piepaliūtė laimėjo net dvi –  antrąją ir trečiąją – vietas vidurinio amžiaus estradinės dainos kategorijoje. 

Išvyką į festivalį organizavo ir jos metu  mokinius globojo mokytojai Audronė Kaušienė, Kristina Jocienė, Daiva Tumanaitė Tučkė, Skaistutė  ir Augustinas Užkuratai bei mokinių mamos, o kelionės išlaidas padengė Palangos miesto savivaldybė. Sveikiname prizininkus ir džiaugiamės, kad sudaryta  galimybė dalyvauti šiame festivalyje Palangos moksleiviams dovanojo neišdildomos patirties, jaudulio ir gerų emocijų .

Kristina Jocienė, Skaistutė Užkuratienė, Palangos ,,Baltijos” pagrindinė mokykla

Palangos miesto savivaldybė

Kultūrinio ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos (TŪM) programą.

#tukstantmeciomokyklos#TŪM.

Kategorija: Naujienos