Panevėžio gamtos mokykla organizavo tradicinį tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą”. Konkurso tikslas skatinti vaikus atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti ir perteikti savo kūryboje įvairiomis raiškos priemonėmis. Konkursui buvo pateikti 1958 kūrybiniai darbai iš Kinijos, Lenkijos, Latvijos, Liuksemburgo, Lietuvos, Indijos, Slovakijos, Slovėnijos iš 233 skirtingų ugdymo įstaigų. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Džiaugiamės, kad tarp jų – ir mūsų mokyklos 3c kl. mokinė Andželika ONIŪNAITĖ!

Sveikiname 3c kl. mokinę Andželiką ONIŪNAITĘ, tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą” laureatę, ir mokinę ruošusias mokytojas Kristiną Jocienę ir Daivą Tumanaitę Tučkę!

Kategorija: Naujienos