Gegužės 9 dieną sukanka 20 metų, kai Lietuva yra Europos Sąjungos nare. Šiai svarbiai ir reikšmingai datai paminėti Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos 3 c klasės mokiniai  Palangos miesto viešojoje bibliotekoje  dalyvavo protmūšyje apie Europos Sąjungą.

Protmūšis buvo sudarytas iš trijų etapų: ,,Šalys”, ,,Sportas ir menas” ir ,,Maistas”. Kiekviename etape reikėjo atsakyti po dešimt klausimų. Varžėsi trys komandos, į kurias mokiniai buvo suskirstyti  burtų keliu pagal spalvas – Raudonųjų, Žaliųjų ir Mėlynųjų. Kiekviena komanda išsirinko raštingiausią savo komandos narį, kuris užrašydavo atsakymus. Netrūko nei susikaupimo, nei ryžto,  emocijos liejosi per kraštus. Ryžtingiausia buvo ir daugiausiai taškų surinko Raudonųjų komanda.

Protmūšio metu mokiniai įtvirtino turimas žinias apie Europos Sąjungą, sužinojo naujų faktų.

Šiai dienai ypatingai ruošėmės- išvakarėse pakabinome  3c klasės mokinių piešinių parodą: ,, Žvilgsnis į Europos Sąjungą NATO akimis”. Sužinojome, kad  Šiaurės Atlanto sutarties organizacija NATO garantuoja mūsų šalies saugumą, o Europos Sąjungą- galimybes. Juk visi geros valios žmonės nori saugiai ir taikiai gyventi žemėje.

Kviečiame visus norinčius apsilankyti Palangos miesto viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir pasigrožėti mūsų mokinių darbais.

Kristina Jocienė, Daiva Tumanaitė Tučkė

Kategorija: Naujienos