2 C klasės mokiniai šiais mokslo metais ypač aktyviai įsijungė į dailės ir darbelių pamokas.

Darbelių pamokose mokiniai sukūrė didelį grupinį darbą ,,Tvarus margutis”, kurį eksponavo Palangos miesto viešojoje bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje. Čia mokiniai buvo pakviesti ir toliau eksponuoti savo darbus. Šį kartą laukė tikras vasaros iššūkis – pakilus oro balionais pamatyti visą Palangą, pasidabinusią savo 770-ajam gimtadieniui. 2c kl. mokiniai ir mokytoja džiaugiasi turėdami puikią mokytojos ir mokinių padėjėją –  Rėjaus mamytę Daivą, kuri nuolat skuba į pagalbą. Daiva, dailės mokytoja, maloniai sutiko mokyti 2c klasės mokinius kelias dailės pamokas. Kalbėjo apie spalvų derinius, darbo užpildymą, užbaigtumą, kompoziciją. Mokė  pajausti kūrybos džiaugsmą. Akcentavo, koks svarbus yra estetinis darbų pateikimas. Daiva džiaugėsi kūrybingais vaikais, minėjo, kad buvo smagu su jais dirbti, padėti atskleisti kūrybiškumui. O antrokai suprato, kad norint atlikti bet kokį darbą puikiai, reikia įdėti daug pastangų, kruopštumo, kūrybos ir meilės.

2c klasės mokinių darbų paroda ,, Vasaros žvilgsniai” eksponuojama Palangos miesto bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje nuo gegužės 26 dienos.

Labai dėkojame Rėjaus mamytei už nuolatinę pagalbą, dėmesį ir nuoširdumą.

Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Kristina Jocienė