Lapkričio 15 d  Klaipėdos universitetas jau 4-ąjį kartą surengė Vakarų Lietuvos 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadą KU taurei laimėti. Į ją susirinko 115 mokinių, 40 mokytojų iš Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Rietavo, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Tauragės ir Telšių rajonų savivaldybių. Olimpiada vyko Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultete (JTGMF). Užduotims atlikti mokiniams buvo skirtos dvi valandos. Tuo metu mokinius atlydėję mokytojai dalyvavo  seminare „Didžiųjų duomenų analitika“ bei  apžiūrėjo  informatikos inžinerijos laboratorijas. Kol buvo tikrinami olimpiados dalyvių darbai, moksleiviai dalyvavo JTGMF parengtose edukacijose. Šioje olimpiadoje dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: 7a Aidas Sušinskis, 6b Laima Marija Kairytė, 6b Paulius Jasiūnas (ruošė mokytoja Diana Kapica), 6a Elena Mitrikaitė, 5c Ineta Sinkevičiūtė, 6c Žičkus Gustas Aleksandras (ruošė mokytoja Jūratė Raščiauskienė), 6c Paulina Deksnytė, 7b Augustas Stonkus, 8a Gustas Gedmintas (ruošė mokytoja Nijolė Garbenčienė). Sveikiname Pauliną Deksnytę ir ją ruošusią mokytoją – mokinė užėmė III vietą šeštų klasių grupėje.