Gegužės 30 d. grupė 4-8 klasių mokinių, besidominčių gamta, lankėsi Ventos regioniniame parke.

Parko lankytojų centre darbuotojai papasakojo vaikams, kuo ypatingas šis parkas, supažindino su jo istorija, lankytinomis vietomis. Vienoje iš jų lankėsi ir baltijiečiai – Papilės atodangose. Tai unikalios Europoje natūralios atodangos, kuriose galima pamatyti juros periodo uolienas, atkasti dinozaurų klestėjimo laikų gyvūnų liekanas – fosilijas.

Apginkluoti kirtikliais ir kastuvėliais mokiniai leidosi į atodangas ieškoti fosilijų – suakmenėjusių gyvūnų liekanų. Smagu buvo iškasti amonito gabalą, belemnitą ar moliuską, tad namo jaunieji gamtininkai grįžo ne tik puikios nuotaikos, bet ir parsivežė šiek tiek suakmenėjusios gamtos istorijos iš juros periodo.