Baigėsi antrieji mokslo metai. Norėjome įdomiau pažymėti šią datą.  Todėl paskutinę mokslo metų dieną 2c klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje „Lik sveika, antroji klase!”. Viktorinos tikslas ir uždaviniai – įtvirtinti lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo žinias; skatinti mokinių aktyvumą ir veiklumą; ugdyti draugiškumą, nuoširdumą, bendravimo kultūrą; dirbti  grupėje su kitais, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti; suteikti mokiniams daug teigiamų emocijų.

Mokiniai susiskirstė į keturias komandas, pasirinko komandos spalvą, sugalvojo šūkį, pristatė jį, pasakė vieni kitiems komplimentus. Viktorinoje mokiniai atliko įvairias lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis. Sudėliojo, pabaigė patarles, pasitikrino, ar „švari“ jų kalba, ar kalboje nevartoja žargonizmų, minė mįsles,  pasitikrino matematikos žinias, ar išmoko skaičiuoti, spręsti tekstinius uždavinius, keliavo po pasaulį. Visi smagiai pasijuokėme, kai mokiniai kūrybiškai deklamavo eilėraštį „Mano batai buvo du“.

Viktorinoje nugalėtojai buvo visi mokiniai. Vaikai dar kartą sau įrodė, kokie yra draugiški, kad moka bendrauti ir bendradarbiauti. Mokytoja pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir žiniomis.  O vietoj pagyrimų visi gavo skanių prizų.

Mokytoja Dalia Daukšienė

Kategorija: Naujienos