Kovo 7 d. “Baltijos“ pagrindinėje mokykloje visai mokyklos bendruomenei per ilgąsias pertraukas buvo organizuota tradicinė viktorina „Aš lietuvis”, skirta Kovo 11-tajai paminėti. Viktorinos metu buvo galima pasirinkti vieną iš įvairaus sudėtingumo klausimų ir bandyti laimėti prizą už teisingą atsakymą. Pasitikrinę savo žinias apie Lietuvą, jos istoriją, kultūrą, gamtą ir žmones, sužinoję naujų faktų, prisiminę tai, ką jau žino, viktorinos dalyviai džiaugėsi ir didžiavosi Lietuva pasiekimais, jos unikalumu ir grožiu.
Mokslas, istorija ir geras laikas!
Saulėtą dieną ketvirtokai kartu su tėveliais išsiruošė į nuotykių kupiną ekskursiją sostinėje. Pirmoji stotelė – Energetikos ir technikos muziejus. Čia visų laukė įspūdingas „Tesla šou“, kur vaikai gyvai pamatė žaibus ir išgirdo grojančias elektros ritines. ...










