Kovo 10 dieną ,,Baltijos” pagrindinėje mokykloje pertraukų metu vyko viktorina ,,AŠ – LIETUVIS”, skirta Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kurioje dalyviai galėjo pasitikrinti  savo istorijos ir  geografijos žinias apie Lietuvą ir Palangą.  Kadangi viktorinoje dalyvavo 1-10 klasių mokiniai ir mokytojai, klausimai buvo pažymėti spalvomis: žali – lengviausi, geltoni – vidutinio sunkumo, raudoni – sunkiausi. Teisingai atsakiusieji į klausimus entuziastingai rinkosi prizus, kuriuos dovanojo Palangos savivaldybės tarybos narys mokytojas Arvydas Dočkus. Dalyvių gausa  džiugino viktorinos organizatores mokytojas Aušra Liustrovienė, Asta Dobrovolskienė ir Daiva Navickienė, nes pavyko pasiekti renginio tikslą – skatinti domėtis Lietuva, jos istorija, gamta, kultūra ir didžiuotis, kad esi lietuvis.

Kategorija: Naujienos