Kovo 7 d. mokykloje vyko viktorina „Atrask lietuvių kalbą”, joje dalyvavo 28 1-9 kl. mokiniai, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji. Tarpusavyje varžėsi penkios komandos: „Braškė”, „Pelėda”, „Pipiprai”, „Myliu Lietuvą” ir  „Juodas tigras”.

Viktorinos dalyviai turėjo kuo tiksliau iliustruoti skaitomą tekstą, ieškojo paslėptų žodžių piešinyje ir kryžiažodyje, minė mįsles. Lietuvių kalbos sūkurys pamažu įtraukė ir mažuosius, ir vyresniuosius, pasitardami ir dalindamiesi žiniomis komandų nariai net nepajuto, kaip pralėkė pamoka. Visos komandos pasirodė puikiai ir pasibaigus viktorinai vaišinosi skaniais saldainiais, nes, kaip sako lietuvių liaudies patarlė, „Mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs”.

Dalyviai dalinosi įspūdžiais ir sakė, kad buvo įdomu ir linksma drauge iš naujo atrasti jau išmoktus lietuvių kalbos žodžius ir mokytis naujų.

Viktoriną organizavo pradinių klasių mokytoja Audronė Kaušienė ir lietuvių kalbos mokytoja Svajonė Matkevičienė.

Kategorija: Naujienos