Jau šeštus metus Lietuvoje rengiamas visuotinis „Atliekų kultūros“ egzaminas, kuriame virtualiai galima ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir pagilinti žinias apie atliekų rūšiavimą.
4c klasės mokiniai balandžio 30 d. dalyvavo „Atliekų kultūros 2026” egzamine. Jiems tai buvo jau trečias egzaminas.
Mokiniams reikėjo atsakyti į 15 pateiktų klausimų. Į visus 15 klausimų teisingai atsakė Gabija Viskontaitė ir gavo „Eksperto“ diplomą. „Eksperto“ diplomas skirtas dar 6 labai gerai pasirodžiusiems mokiniams: Paulinai Petrauskytei, Emilijai Skurvydaitei, Kajui Skrickiui, Markui Trakiui, Radvilui Žimkui ir Ignui Lukauskui. Kiti mokiniai gavo „Žinovo“ ir „Pažengusiojo” diplomus.
